Інфо поліції

Бойовики розміщують на лінії розмежування важку техніку

У зоні проведення ООС на лінії розмежування бойовики перешкоджають роботі спостерігачів ОБСЄ і розміщують важку техніку на лінії розмежування, інформує 1NEWS з посиланням на звіт СММ ОБСЄ .

Зокрема спостерігачі ОБСЄ повідомили у звіті одразу кілька епізодів, що сталися 21 червня.

Так на непідконтрольному українському уряду блок-пості в районі Староласпа двоє озброєних бойовиків відмовили патрулю в проїзді. Вони заявили, що на цій ділянці тривають інженерні роботи, хоча представники ОБСЄ бачили, як через блок-пост проїжджають автівки.

На блок-пості окупантів в районі Нової Мар’ївки озброєний бойовик відмовив команді СММ у проїзді на схід, з “міркувань безпеки”. Проте, це не завадило бойовикам пропускати цивільні автівки через блок-пост.

У пункті пропуску на кордоні біля Довжанського бойовик наказав патрулю місії покинути цей район, пославшись на “накази від командирів”

Крім того, бойовики не давали спостерігачам моніторити територію з допомогою безпілотників. Наприклад, в районі Олександрівки та Горлівки бойовики заборонили спостерігачам запустити БПЛА.

Також спостерігачі знайшли реактивні системи залпового вогню, розміщені в непідконтрольному уряду районі Луганської області, що є порушенням домовленостей. Поблизу селища Кришталевий (колишній Красний Луч) бойовики розмістили 20″Градів”.

 

 

 

Back to top button