Інфо поліції

Біля Олександрівської лікарні побились водій з охоронцем

Охоронець закладу перебуває на лікуванні через важкість стану та у зв’язку з численними забоями м’яких тканин та внутрішніх оганів

Відвідувач Олександрівської клінічної лікарні у Києві побився із охоронцем закладу через конфлікт на стоянці.

Про це інформує 1News.

Так, охоронець при в’їзді на територію лікарні зупинив автомобіль із д/н АА 5222 ІІ. На прохання охоронця повідомити про тривалість перебування авто на території закладу водій відповів, що не знає точного часу перебування, та додав: “Можливо, і цілий день”. На це охоронець запропонував водію залишити авто на спеціально відведеному парко-майданчику, що розташований поряд із постом охорони.

Така відповідь обурила водія – і він почав усіляко ображати охоронника, погрожувати тим, що він є помічником депутата, та вимагати пропустити його авто.

Отримавши повторну відмову, водій вийшов зі свого авто, схопився за металевий стілець, який стояв поруч, та кинув його в охоронця. У подальшому водій наніс удари охороннику в область паху та в голову. З метою самооборони охоронець застосував слізогінний газ, що ще більше обурило водія, та він знову вдарив охоронця”.

Водій, як кажуть у лікарні, звернувся до адміністрації лікарні та заявив, що потребує медичної допомоги.

У супроводі представника лікарні водія оглянув лікар-офтальмолог, також було зроблено рентген кисті.

Від решти запропонованих медичних послуг водій відмовився, заявили в лікарні.

Охоронець закладу перебуває на лікуванні через важкість стану та у зв’язку з численними забоями м’яких тканин та внутрішніх оганів.

Джерело: Українська правда

Back to top button