Інфо поліції

Біля Києва побудують “модельну в’язницю”

Про це повідомив в ефірі телеканалу “Дом” міністр юстиції України Денис Малюська, передає 1NEWS.

Під Києвом і Львовом будуть побудовані нові слідчі ізолятори – “модельні в’язниці”. У Міністерстві юстиції України почали підготовку проєктної документації.

За його словами, там будуть тестувати все, що придумано в світі, і все, що придумає відомство. Зокрема, хочуть акцентувати увагу на нормалізації життя людини.

“Зараз у в’язниці він навпаки відвикає від нормального життя, за нього готують їжу, йому подають, його дисциплінують, він сидить або в камері, або на годину виходить на вулицю “потинятись” двориком – це не адаптація людини до нормального життя, це навпаки його деградація”, – пояснив міністр.

У в’язницях змінять і систему охорони по периметру. Зокрема, буде впроваджена динамічна охорона – співробітники пенітенціарної системи стежитимуть за безпекою зсередини.

Як в Європі, де повсякденним заняттям є гра ув’язнених і охоронців у футбол.

“Ми повністю змінюємо все, що пов’язано з системою виконання кримінальних покарань. Там вже багато людей звільнені. Ми, як і планували, як і декларували на початку цього процесу, що не звільняємо людей просто так, ми звільняємо з тим, щоб зробити більш ефективними, підняти зарплати тим, хто залишиться”, – зазначив він.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button