Інфо поліції

Біля кордону з Молдовою на Одещині прикордонники виявили трубопровід

Прикордонники Білгород-Дністровського загону днями, реалізуючи оперативну інформацію співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки, спільно з представниками ВБКОЗ УСБУ в Одеській області виявили підпільний пластиковий трубопровід, повідомляє 1NEWS з посиланням на сайт ДПСУ.

Як зазначається, шланг діаметром 30 мм був закопаний під землею на глибині майже один метр. Усього правоохоронці демонтували близько 30 метрів шлангу до українсько-молдовського кордону.

Комунікація була прокладена від закинутої споруди на території України у бік кордону з Молдовою на напрямку Серпневе (Україна) – Басарабяска (Молдова).

Практика виявлення схожих трубопроводів свідчить про те, що їх використовують, зазвичай, для перекачування спирту. Проте, прикордонники встановили, що жодних характерних запахів, у тому числі спирту, з труби відчутно не було.

Чи міг виявлений трубопровід використовуватися у протиправних цілях, наразі правоохоронці з’ясовують.

Про знахідку охоронці кордону повідомили відповідні правоохоронні органи, а також молдовських колег.

Прикордонники Білгород-Дністровського загону продовжують проводити комплекс заходів щодо виявлення підземних комунікацій на державному кордоні, які можуть використовуватися для протиправної діяльності.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button