Інфо поліції

Біля берегів Мавританії горить український траулер

Український океанічний траулер «Іван Голубець» продовжує горіти біля берегів Мавританії, один з членів екіпажу загинув, є постраждалі, інформує 1NEWS з посиланням на портал «Думська».

“Загинув один моторист, є постраждалі”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, пожежа почалася в машинному відділенні та швидко поширилася на палубу.  Через сильне задимлення капітан віддав команду покинути судно. Людей евакуював інший траулер, «Маршал Крилов».

За словами очевидця, було вирішено організувати рятувальну операцію силами інших траулерів, що ведуть промисел в цьому районі, оскільки в складі флоту Мавританії немає пожежних і рятувальних суден. Судно «Капітан Сухондяевский» зуміло взяти «Голубець» на буксир, однак в процесі буксирування полум’я перекинулося з машинного відділення і палуби на житлові приміщення і надбудову.

«Судно вигорів практично повністю і продовжує горіти. Відновленню він, швидше за все, не підлягає. На ньому знаходиться дизельне паливо і повний трюм рибної продукції. Власник заявив, що всі збитки будуть покриті коштом екіпажу», – цитує видання слова очевидця події.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close