Інфо поліції

Білорус фінансував зйомки дитячого порно в Україні

Для конспірації своїх дій чоловік використовував криптогаманець

За результатами спільної роботи правоохоронців України та Республіки Білорусь задокументовано діяльність іноземця. Чоловік, замовляв порнографічні відео та фінансував злочинну діяльність подружжя з України, яке використовувало свою 4-річну дитину для створення файлів порнографічного характеру. У Мінську (Республіка Білорусь) його було затримано.

Про це повідомляє 1NEWS.

Працівники кіберполіції під час проведення досудового розслідування за раніше розпочатим кримінальним провадженням, встановили IP-адресу мешканця міста Мінськ (Республіка Білорусь) причетного до фінансування протиправної діяльності в Україні.

Інформацію отриману під час проведення досудового розслідування працівники кіберполіції передали офіційними каналами зв’язку до колег з правоохоронних органів Республіки Білорусь.

Відтак правоохоронці встановили, що 40-річний мешканець міста Мінськ займався створенням сценаріїв для фільмів порнографічного характеру, фінансував діяльність подружжя та надавав вказівки щодо створення порнографічної продукції за участі 4-річної дівчинки. Для конспірації своїх дій чоловік використовував криптогаманець.

Джерело: Кіберполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close