Інфо поліції

Бельгієць вербував українок у сексуальне рабство

Відбираючи відповідний контингент за фотокартками, чоловік обіцяв за роботу, що полягала в наданні сексуальних послуг, 200 євро за годину

Одеські правоохоронці зупинили постачання українок у сексуальне рабство до Бельгії. Організатора міжнародного каналу торгівлі людьми затримали за спробою переправити трьох жінок віком від 27-ми до 38-ми років через державний кордон України в пункті пропуску “Краківець”.

Як вказали у поліції, вербувальник – 36-річний бельгієць, – інформує 1NEWS.

“Він через мережу Інтернет підшуковував для місцевих борделів молодих жінок з-поміж уразливої категорії українок. Відбираючи відповідний контингент за фотокартками, чоловік обіцяв за роботу, що полягала в наданні сексуальних послуг, 200 євро за годину. Усі витрати, пов’язані з виїздом жінок до Бельгії, зловмисник брав на себе з умовою відшкодування з їхньої першої зарплати”, – повідомили правоохоронці.

У правопорушника, як зазначається, були вилучені телефони, банківські картки, записна книжка, автомобіль та інші речові докази його злочинної діяльності.

Наразі у межах розпочатого за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) кримінального провадження з чоловіком проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про його затримання в порядку ст. 208 КПК України. Також встановлюється повне коло осіб, причетних до кримінального правопорушення.

Джерело: УНН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close