Інфо поліції

У двох областях України затримали злочинців за збут елітних наркотиків

Наркотики зловмисники відправляли через відділення пошти з міста Долина та з міста Калуш у Рівне через інших осіб, яким про вміст посилок не повідомляли

У ході проведення досудового розслідування поліцейські встановили, що раніше судимий 41-річний мешканець Рівного та 41-річний житель міста Калуш Івано-Франківської області, який зараз відбуває покарання за наркозлочини та крадіжки у місцях позбавлення волі, створили та очолили організовану злочинну групу. До її складу залучили чотирьох осіб-виконавців, які працювали на території Рівненської та Івано-Франківської областей. Члени угрупування на постійній основі підшуковували, купували, зберігали та пересилали з Івано-Франківської області на Рівненщину для продажу великі партії таблеток «SUBUTEX», які містять наркотичний засіб бупренорфін.

Про це повідомляє 1NEWS.

Двоє із виконавців, мешканці міста Калуш 36-річний та 32-річний раніше судимий за крадіжки та угон, підшуковували осіб, у яких можна придбати пігулки «SUBUTEX». Наркотики зловмисники відправляли через відділення пошти з міста Долина та з міста Калуш у Рівне через інших осіб, яким про вміст посилок не повідомляли.

В обласному центрі подальшою реалізацією отриманого «товару» займалися 34-річний рівнянин та 39-річний житель Квасилова, раніше судимий за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Останній, до того ж, постачав наркотики в колонію на території області, де відбуває покарання 41-річний організатор із Калуша. Виручені кошти рівненські наркоділки перераховували організаторам.

Під час документування злочинної діяльності організованої групи поліцейські провели понад сотню слідчих дій: оперативних закупок, обшуків, експертиз та виїмок. Загалом за період їхньої злочинної діяльності з липня 2017 року по березень цьогоріч поліцейські задокументували 13 фактів продажу нарковмісних таблеток, в тому числі й у місця позбавлення волі.

За одну таблетку «SUBUTEX» у Рівному зловмисники просили 600 гривень, у місцях позбавлення волі — 1500 гривень, а у місті Калуш купували їх за 250 гривень. Внаслідок злочинної діяльності  організатори отримали прибуток від незаконного обігу наркотичних засобів на суму близько 350 тисяч гривень.

Запобіжний захід у виді тримання під вартою суд обрав двом організаторам — 41-річним мешканцям Рівного та Івано-Франківської області, та двом виконавцям — 39-річному мешканцю Рівненського району та 32-річному жителю міста Калуш. Під домашнім арештом судового розгляду чекають 34-річний рівнянин та 36-річний житель Калуша.

Джерело: Нацполіція

Back to top button