Інфо поліції

В Україні припинили діяльність майже 200 злочинних груп

Це у півтора рази більше, аніж у 2017 році

Нацполіція у 2018 році припинила діяльність 198 організованих злочинних груп, що у 1,5 рази більше, ніж торік.

 

Про це голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив під час розширеної відомчої наради, інформує 1NEWS.

“Упродовж цього року поліція забезпечила належний рівень роботи з розкриття більшості правопорушень, суттєво посилила протидію організованим формам злочинності. Відтак правоохоронцями припинено діяльність 198 організованих злочинних груп. Це у 1,5 разу більше, аніж у минулому році”, – уточнюється у повідомленні.

За словами Князєва, цьогоріч посилено ефективність роботи з розкриття умисних убивств, тяжких тілесних ушкоджень всіх видів та ДТП зі смертельними наслідками.

Голова Нацполіції також наголосив на окремих якісних зрушеннях за напрямком протидії наркозлочинності – кількість розкритих збутів збільшилась у 1,5 рази, розслідуваних – в 1,8 рази. Також із початку року задокументовано 96 фактів використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотиків, що фактично в 4 рази перевищує відповідні результати у 2017 році.

Цього року правоохоронці також викрили та задокументували на майже третину більше правопорушень у сфері економіки, аніж у минулому році – близько 11 тисяч (8,4 тисячі – у 2017).

Князєв зазначив, що зросла також якісна складова в роботі за напрямком протидії торгівлі людьми. Водночас він наголосив на посиленні роботи поліції у сфері протидії незаконному обігові зброї, попередження та розкриття розбійних нападів. Окремо глава Нацполіції акцентував увагу поліцейських на забезпеченні безпеки учасників дорожнього руху.

Джерело: Нацполіція

One Comment

Back to top button