Інфо поліції

У Запорізькій області затримали банду фальшивомонетників

Встановлено, що збут банкнот здійснювався щонайменше трьома способами

Працівники Управління захисту економіки спільно зі слідчими Слідчого управління та Заводського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, із залученням спецпризначенців «КОРД», під процесуальним керівництвом Запорізької місцевої прокуратури викрили діяльність організованої злочинної групи.

Про це повідомляє 1NEWS.

Встановлено, що організатор злочинної групи – раніше засуджений мешканець Запоріжжя 1968 року народження особисто займався виготовленням фальшивих банкнот, а двоє членів злочинної групи – місцеві мешканці 1975 років народження, здійснювали збут фальшивих банкнот.

В результаті поліцейські виявили та вилучили банкноти з ознаками підробки: 85 – національної валюти України, 7 – доларів США; 280 аркушів з надрукованими банкнотами гривень та доларів США, техніку, за допомогою якої здійснювався друк фальшивих грошових знаків та інші речові докази.

Встановлено, що збут банкнот здійснювався щонайменше трьома способами: шляхом продажу їх іншим особам за ціною у тричі меншою за номінал; поповненням карткового банківського рахунку через термінали фінансових установ;  придбанням товару у магазинах та ринках Запоріжжя, отримуючи решту справжніми банкнотами.

Джерело: Нацполіція

 

Back to top button