Інфо поліції

У Чернігові на гуртовій базі викрили підпільне виробництво алкоголю

За попередніми оцінками вартість вилученого «товару» становить понад 2 мільйони гривень

Співробітники СБ України спільно з Державною фіскальною службою блокували у Чернігові незаконне виробництво та збут фальсифікованої алкогольної продукції. Правоохоронці встановили, що троє мешканців обласного центру налагодили виробництво контрафактних алкогольних напоїв.

Про це повідомляє 1NEWS.

Підпільний цех із виготовлення фальсифікату ділки облаштували у складських приміщеннях однієї з оптових баз міста. Готову продукцію під виглядом марок відомих вітчизняних та іноземних брендів зловмисники збували на території області через мережу власних торговельних точок.

Під час санкціонованих слідчих дій у складських приміщеннях правоохоронці виявили майже дві тисячі літрів етилового спирту і приблизно 5 тисяч літрів фальсифікованої алкогольної продукції. За попередніми оцінками вартість вилученого «товару» становить понад 2 мільйони гривень.

Також у ході слідчих дій було виявлено партію тютюнових виробів, походження якої наразі встановлюється. У межах відкритого кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

Також перевіряється інформація щодо причетності ділків до фінансування терористичних організацій на території тимчасово непідконтрольної території Донецької та Луганської областей через протиправний механізм ввезення та реалізації контрафактних підакцизних товарів.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button