Інфо поліції

7,5 років в’язниці отримав диверсант, який намагався підірвати стратегічний об’єкт

За вчинення державної зради та намагання підірвати стратегічний об’єкт житель Рівненщини проведе у колонії сім з половиною років, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

 

«Набрав законної сили вирок Костопільського районного суду Рівненської області від 9 жовтня цього року, яким засуджено до 7 років і 6 місяців позбавлення волі жителя міста Вараш за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених кримінальними статтями про вчинення державної зради та диверсії», – йдеться у повідомленні.

Прокурором-обвинувачем доведено, що 22-річний чоловік умисно, з корисливих мотивів, вчинив злочинні діяння на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та безпеці України шляхом збирання та передачі представникам спецслужб іноземної країни-агресора деталізованої інформації про особливості захисту діяльності одного із стратегічно важливих об’єктів Рівненської області.

У травні 2018 року зловмисник намагався вчинити диверсію шляхом підриву об’єкта народногосподарського значення, однак співробітниками органів безпеки вдалося запобігти вибуху, а закладений біля підніжжя електроопори вибуховий пристрій – вилучити.

Під час досудового розслідування та у судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі, співпрацював із слідством, сприяв у розкритті злочину та дав грунтовні покази щодо обставин вчинення кримінального правопорушення.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close