Інфо поліції

39 батьків звернулись до поліції через отруєння у хмельницькій школі

Через отруєння дітей у хмельницькій школі до поліції звернулися 39 батьків. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«До підрозділів поліції звернулось поки 39 батьків. Наразі слідчі з’ясовують стан здоров’я інших дітей», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до різних медичних установ та сімейних лікарів звернулись 92 дитини із навчального закладу з діагнозом «гостре отруєння невстановленої етіології».

У працівників закладу, робота яких пов’язана із приготуванням та роздачею їжі, взяли необхідні аналізи. Також експерти взяли проби їжі та продуктів. Перші висновки будуть готові за кілька днів.

Як повідомляв Укрінформ,у Хмельницькому поліція відкрила провадження за фактом ймовірного отруєння учнів початкової школи. Спочатку йшлося про 4 дітей, які потрапили до лікарні, згодом місцева влада повідомила про госпіталізацію вже 10 учнів початкових класів НВО №1 із ймовірним отруєнням. Потім кількість постраждалих зросла до 91, у трьох з яких виявили COVID-19. Навчально-виховне об’єднання перейшло на дистанційне навчання.

Back to top button