ЕксклюзивнеУкраїна

В Раді побилися депутати Лещенко та Мельничук (відео конфлікту та реакція)

Депутати Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенко» Сергій Лещенко та Іван Мельничук влаштували бійку в сесійній залі парламенту. Про це повідомляє кореспондент «1News» з сесійної зали парламенту.

Конфлікт стався під час розгляду нової редакції закону про Конституційний Суд (№5336 та №5336-1). Поруч з ними були депутат Іван Барна, який раніше відзначився тим, що минулого року під час розгляду питання про недовіру до уряду Арсенія Яценюка, виніс прем’єра на руках від трибуни.

Сергію Лещенку сьогодні під час бійки відірвали рукав від піджака, після чого сам Лещенко вдарив Мельничука в обличчя.

Згодом депутатів відтіснили один від одного і конфлікт було залагоджено.

Кореспондент «1News» також зняв на відео, як пізніше Мельничук розповідав колегам про суть конфлікту, при цьому отримавши схвальні рукопотискання.

Зі свого боку Сергій Лещенко обговорив конфлікт з депутатами Єгором Соболєвим, Мустафою Найємом, Павлом Різаненком та іншими. Соболєв при цьому потиснув руку Лещенку.

В кулуарах Верховної Ради Сергій Лещенко пояснив, що послужило причиною конфлікту. За його словами, депутата Мельничука образив його пост у «Фейсбук», що стосувався зриву роботи антикорупційного комітету.

«За вказівкою Банкової група депутатів від БПП просто не ходить на комітет….Сьогодні під час ранкового засідання до мене підійшов депутат від Блоку Порошенко на прізвище Мельничук….і почав з’ясовувати стосунки. Коли в нього закінчилися аргументи, він почав намагатися проявити якусь фізичну силу. Але йому це не вдалося, постраждав піджак», – зазначив Лещенко.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close