ЕксклюзивнеУкраїнаЦікаве

ПЕРШИЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ ДЕПУТАТІВ ПІСЛЯ СВЯТ: ГОРІЛКА «МОСКОВСКАЯ», ЗАСМАГА КОНОНЕНКА ТА ГАНЬБА ЛЯШКА

17 січня Верховна Рада розпочала новий політичний сезон. Вже перший робочий день після новорічних свят ознаменувався декількома скандалами.

Поганий початок для Ляшка

Народні депутати міжфракційних об’єднань «Єврооптимісти» та «Рівні можливості» виступили із заявою щодо образливих висловлювань лідера Радикальною партії Олега Ляшка на адресу віце-прем’єр-міністра Іванни Климпуш-Цинцадзе.

«Єврооптимісти» висловлюють протест Олегу Ляшку

«Він (Олег Ляшко – ред.) пов’язав її (Іванни Клімпуш-Цинцадзе – ред.) позицію щодо мораторію на ліс-кругляк з наступними епітетами «підсадна качка», «ставлениця олігарха», «урядовий даун», ­–  сказав депутат Олексій Мушак, виголошуючи протест «Єврооптимістів».

Мушак також пояснив Ляшку, що означає синдром Дауна: «Вона припадає приблизно на одне з 700 немовлят. Не залежить ні від майнового стану батьків, ні від країни, ані від кліматичних умов. Ці люди не є інвалідами. Вони просто особливі… Їх називають діти Сонця, вони надзвичайно добрі».

Сам Ляшко у відповіді на протест заявив, що Радикальна партія «стоятиме на своїх позиціях»: «Важко назвати людей, які залишають українців без роботи і зарплати, людьми, які заслуговують на підтримку і повагу. Радикальна партія вважає, що ті, хто довів країну до ручки… це люди обмежені, слабоумні».

Виступ радикала супроводжувався викриками «Ганьба!».

Слід зазначити, що відповідне повідомлення, у якому Ляшко використовує фразу «урядові дауни», він також розмістив на своїй сторінці у «Фейсбук».

Горілка з акцизом «ДНР»

Відзначився у перший післяноворічний день у Раді і депутат від «Народного фронту» Ігор Лапін. Він приніс у сесійну залу пляшку горілки з назвою «Московська», на якій була акцизна марка так званої «ДНР», а також пачку сигарет із російським акцизом.

Депутат Ігор Лапін приніс у Раду горілку з акцизом «ДНР»

На сигаретах, які приніс Лапін в Раду, була російська акцизна марка

Як зазначив сам депутат, демонструючи знахідки колегам по парламенту, придбав горілку та сигарети він на території України.

З пляжу під купол

Але чи не найбільшого резонансу, принаймні серед журналістів, викликала засмага депутата від БПП Ігоря Кононенка. Колір його обличчя дав однозначно зрозуміти, що новорічні свята депутат провів аж ніяк не у засніженому Києві.

Занадто засмаглий депутат Ігор Кононенко

Депутати від БПП Ігор Кононенко та Оксана Білозір

Повернувся із курорту, де температура значно вища, за середню по Україні, і вже згаданий Олег Ляшко. Як відомо, Ляшко з товаришем по фракції Юрієм Сухіним, 13 січня прилетіли з Таїланду. І хоча перший день у Раді для Олега Валерійовича був не надто приємним, з його виразу обличчя було зрозуміло, що відпочив він вкрай непогано.

Ось таку «агітку» розповсюджували у Раді зранку

На відкритті Ради був присутній також і лідер депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутиннік. Журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач нещодавно на своїй сторінці у «Фейсбук» написав про те, що літак Хомутинніка 14 січня повернувся зі столиці Ефіопії –  міста Аддис-Абеба (міжнародний аеропорт Боле). Хоча Хомутиннік був не такий засмаглий, як той же Кононенко, але здивувати багатьох він все ж таки зміг. 17 січня на відкритті Ради у нього на руці був не якийсь там коштовний годинник брендів Ulysse Nardin чи Audemars Piguet, які у нього є, згідно з декларацією. Цього дня його ліве зап’ястя прикрашав скромний «розумний» годинник марки Garmin.

«Розумний» годинник Віталія Хомутинніка

Це спортивно-туристичний годинник «мультиспорт» з GPS-приймачем. Хомутиннік дуже любить подорожувати, тому можливо в Ефіопію він їздив не для того, щоб поніжитися на пляжі, а на полювання. У такій поїздці його новий недорогий годинник був би досить доречним.

Був у Верховній Раді цього дня і власник найбільшої кількості нагородної зброї від голови МВС Арсена Авакова, його вірний соратник та бізнес-партнер Ігор Котвіцький. Нещодавно журналістам стало відомо, що саме Котвіцькому Аваков виписав шість примірників нагородної зброї. Як пише «Українська правда», три «стволи» – «Форт 21.03», «Форт 9» та «Glock 17» – Котвіцький отримав у 2014 році у якості радника Авакова, ще три – АПС, Маузер та Smith&Wesson mod. SW 1911 Colt – уже будучи депутатом.

Де Ігор Котвіцький провів відпуску, наразі невідомо. Можливо в Італії разом із Арсеном Аваковим, який «попалився» місцеперебуванням завдяки геолокації у Твітері.

Вірний соратник Арсена Авакова, депутат Ігор Котвіцький

Загалом, перший день після канікул був у Раді досить насиченим. Депутати, зокрема, проголосували за запровадження єдиного електронного квитка для проїзду у транспорті, відмовилися підвищувати власні заробітні плати, а фракція «Самопоміч» висловила заяву щодо необхідності зняти депутатську недоторканність з депутата Сергія Пашинського, який напередодні Нового року прострелив ногу людині.

«1News».

Новини за змістом

загрузка...
Close