ЕксклюзивнеУкраїнаЦікаве

ДОНЬКА ДЕПУТАТА-ШАХРАЯ від «САМОПОМОЧІ» ПОГЛУМИЛАСЯ над ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

 

Пам’ятаєте, як журналісти розповідали деталі біографії депутата Київради від «Самопомочі» Романа Марченка? Ну того, який вважає, що сквер жителям мікрорайону Татарка ні до чого, а краще віддати гектар землі під будівництво церкви мормонів. Того, який марить передачею Національного експоцентру України у комунальну власність для подальшої «роздачі» забудовникам. Ви здивуєтесь, але київська «Самопоміч» досі його не здихалась і він продовжує своїми ініціативами доводити, що може «взяти і зробити». Розповідає На Гачку.

Аби знову не перераховувати всі витівки Романа Марченка, який до того жчинить опір незалежній журналістській діяльності, розповімо вам черговий казус, який стався з ним у День незалежності нашої держави.

 

Поки пан Марченко показово доводить свою патріотичність та постить фотографії у вишиванці на своїй сторінці у «Фейсбук», його діти повністю руйнують новий імідж.

Нагадаємо, нотки патріотичності у Романа Марченка почали проявлятися не так давно. Адже навіть у період, коли він балотувався до Київради, він говорив чистісінькою російською мовою. Мабуть, знайшовся таки хтось у «Самопомочі», хто зміг донести до депутата-юриста, що перебування у партії зі львівським корінням передбачає хоча б спілкування державною мовою. Отож влітку цього року Роман Марченко нарешті опанував українську.

Однак, вміння говорити рідною мовою ще не означає патріотизму в серці. І всі його намагання прикинутися справжнім українським патріотом обертаються пшиком, коли переглядаєш сторінки у соціальних мережах його рідні.

 

Так от, поки старша дочка Марченка – Олександра, у День незалежності пила вино в одеському ресторані класу «люкс», молодша провела його у сусідній державі. І не у Польщі, як ви могли спочатку подумати. А у самому центрі країни-агресора – Москві.

 

Ось таким чином Дар’я Марченко підклала свиню своєму таткові, який зі шкіри лізе назовні, аби його тільки не тульнули із «Самопомочі» на початку нового політичного сезону.

«Москва мне никогда не казалась такой прекрасной, как в этот дождливый день», – коментує власне фото молодша донька пана Марченка.

Якщо прочитати коментарі під світлиною, то можна натрапити на ось таке логічне запитання: «Тебе не кажется, что гулять в День Независимости по Москве – это зрада?)».

Від дати публікації цього фото минуло декілька днів, але Дар’я Марченко не видалила його і тим більше, навіть не прокоментувала влучне зауваження.
Не знати про те, що його рідна дочка проведе 25-річницю Незалежності України у Москві, Роман Марченко не міг, адже Даша ще досить юна.

Самому Марченкові, мабуть, навіть у серці не кольнуло, що дочка поїхала до країни-окупанта у дні, коли вся країна згадувала найбільш криваві події у воєнному конфлікті на Донбасі – Іловайський котел.

Цікаво, Семен Семенченко, який є народним депутатом від «Самопомочі», не хоче плюнути в обличчя київському представнику цієї партії – Марченку, – за таке зухвальство? Адже поки донька Марченка вихваляє «прекрасную Москву», пан Семенченко згадує з болем у серці ті дні, коли він ризикував життям, захищаючи нашу державу від промосковських окупантів.

Але Марченко, скоріше за все, не думає, про такі речі. Адже він і сам може вважати Москву другим домом. Принаймні факт того, що у березні 2015 року компанія «Ілляшев та партнери», де Марченко донедавна був старшим партнером, відкрила офіс у столиці Росії, красномовно про це свідчать. І це в той час, коли «русский мир» вже вів повномасштабні бойові дії на території нашої держави.

Пробачати подібне зухвальство – означає повну моральну капітуляцію партії «Самопоміч». Тому, поки не пізно, варто покаятися та викинути на політичне сміттєзвалище такого представника, як Роман Марченко. Адже, якщо він у родині пропагує проросійські погляди, то навряд чи може вважатися достойним представником киян у міській раді. Тим паче від партії, яка славиться своєю патріотичністю.

Останні новини

Back to top button