ЕксклюзивнеУкраїнаЦікаве

Антон Геращенко захищає вбивць на Майдані: історія одного фото

 

Велика кількість користувачів Мережі бачила це фото. Однак, не всі знають, що на цій світлині не так важливі форми Антона Геращенка, як дві особи у формі. Чоловіки зі зброєю – представники харківського «Беркуту», яких звинувачують у причетності до розстрілів на Майдані.

Одного з них – Віталія Гончаренко, 24 листопада 2016 року Апеляційних суд Києва залишив під вартою. Гончаренка підозрюють у вбивстві трьох (!!!) людей 18 лютого 2014 року під час подій на Євромайдані. Експертиза підтвердила, що в помповій рушниці Форт-500, яка була 18 лютого 2014-го закріплена за Гончаренком, були сліди свинцю. Окрім того, Віктор Шаповалов – екс-командир роти харківського «Беркуту», котрий зараз перебуває в СІЗО, дав в суді свідчення, в яких вказує, що Гончаренко дійсно мав при собі помпову рушницю Форт-500.

Гончаренко разом із ще трьома екс-бійцями «Беркуту» був затриманий в червні 2016 року в Харкові. Усі четверо на момент затримання працювали у новій поліції.

Віталій Гончаренко відомий також і тим, що наприкінці січня 2015 року разом з іншим героєм фото, що розміщене на початку статті, – «беркутівцем» Ріяко, побили журналістів «Громадського» на посту ДАІ Пісочин поблизу Харкова. За свідченнями журналістів Анастасії Станко та її колеги Костянтина Реуцького, 29 січня 2015 року «беркутівці» Гончаренко, Костюк та Ріяко зупинили їх для перевірки документів, коли ті повертались з відрядження із зони бойових дій. «Беркутівці» вирішили перевіряти речі журналістів, і коли ті почали знімати, працівники міліції вкрали в них камеру Go Pro, а Реуцького кинули на землю та почали бити ногами. Пізніше бійці «Беркуту» казали журналістам, що «їм нічого не було за Майдан, і зараз теж не буде».

 

Варто зазначити, що «беркутівець» Костюк, що брав участь у побитті журналістів, теж підозрювався у вбивствах на Майдані, оскільки працював на той час водієм. Проте зараз йому вручена підозра виключно по справі щодо побиття співробітників «Громадського».

Повертаюсь до фото з Антоном Геращенко, варто зазначити, що взяте воно з його особистої сторінки у «Фейсбук». Він його розмістив через місяць після інциденту з журналістами – 1 березня 2015 року. Під ним він зробив підпис, що буде клопотати про нагородження цих «беркутівців» за затримання арсеналу зброї на харківському посту.

 

Через рік – у червні 2016-го, одного з людей на фото – а саме Гончаренка, затримали за підозрою у розстрілі на Майдані. Цікаво, Геращенко й зараз продовжує вважати вбивць героями? Оскільки фото продовжує прикрашати його «Фейсбук»-сторінку, то припускаємо, що саме так він і думає.

Хоча більш розсудливі користувачі соціальної мережі з Антоном Геращенком явно не згодні. На підтвердження своєї думки, пропонуємо переглянути найбільш яскраві коментарі під фото зі сторінки радника міністра внутрішніх справ.

 

1News

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close