ЕксклюзивнеУкраїнаЦікаве

Анатолій Гриценко: перший непрохідний або ЯК РОЗКРАДАЛАСЯ АРМІЯ

Чи відоме вам прізвище Гриценко? Так, це той самий «перший непрохідний», що колись очолював Міністерство оброни, стояв на Майдані поруч із нинішнім Президентом та вважає себе найбільшим борцем із корупцією в Україні.

А чи відомо вам, що за його очільництва Міноборони мало не втратило 27 військових містечок, військового майна було відчужено майже на 2 млрд. гривень, а шанс на євроатлантичну інтеграцію був фактично втрачений. У розслідуванні «1 News » дізнайтесь також про маєток Гриценка у Конча Заспі, заступників-хабарників та сина, що допомагав вивозити з Києва беркут з «Чорної роти».

 

Останні новини

7 Comments

 1. Брудні заказні журналюги! Вже на початку відео ДВА серйозні проколи! Гриценко не 1-й цивільний міністр. З 1994 по 1996 був такий собі Валерій Шмаров-у Вікіпедію хоча б заглянули. Це раз. А два – навіть з вашими колегами не рахуєтесь “Наші гроші” вже розслідували про шпиталь у Дніпрі: nashigroshi.org/2014/08/29/rosijskyj-bank-zbyrajetsya-vyselyty-dnipropetrovskyj-hospital/
  Так от вони, на відміну від ВАС-ПРОПЛАЧЕНИХ брудними грошима, писали, що шпиталь був переданий на модернізацію та реконструкцію, причому в кінці 2007 р., а не у власність, а вже після 2007 почалось “хотіли як краще, получилось як завжди”.

 2. а вот и коммент Анатолия Гриценко, ничем не отличается от комментов после таких заказух.
  От і надійшла “отвєтка” від гаранта & Со.

  “На мій виступ 9 грудня у Савіка Шустера. Де я заявив, що корупція – це вбивство. І попередив, що чекає на корупціонерів-убивць: 1) пожиттєво тюрма, 2) без права амністії чи помилування, 3) з конфіскацією усього їхнього майна. Хоча насправді, за законами воєнного часу, мародери більшого заслуговують – розстрілу перед строєм. Гаранта & Со така перспектива явно не надихнула. Ціле кіно змонтували, майже 20 хвилин. Та сама брехня, яку поширювали канали Коломойського і Порошенка на виборах-2014. Розікрав, зруйнував, розпродав, знищив усе – Гриценко. Геть усе. Навіть євроатлантичну інтеграцію, її теж знищив, на користь Росії)

  Тоді, у 2014-му, я пояснював людям суть брехні: ВІД будинку, який ми придбали недобудованим ще у 2003 році (міністром я став у 2005) – ДО Дніпропетровського шпиталю, для оснащення якого нами було укладено договір на супер-вигідних для армії умовах, але після мене, в 2008-2009, кількома “додатковими угодами” наш договір було перетворено на корупційну схему (це визнано багатократними перевірками при трьох президентах і всіх їхніх прокурорах). По кожній позиції давав тоді Вам пояснення, ВІД – і ДО.

  Більше пояснювати, тим більше виправдовуватися – не буду. Люди все бачать. Настав час їм, порошенкам з луценками, пояснювати свої справжні злочини – а не видумувати мої.

  Мій виступ у Савіка Шустера. https://www.youtube.com/watch?v=zRNChnbaAnA&feature=youtu.be

  Їхнє кіно. “Анатолій Гриценко: перший непрохідний або як розкрадалася армія”. МОЗ попереджає: для здоров’я шкідливо) http://1news.com.ua/…/anatoliy-gritsenko-pershiy-neprohidni…

 3. Шановні колеги!
  Враховуючи той великий резонанс, який отримав недавній виступ Гриценка А.С. на телеканалі 3STV, а також велику вірогідність чергового псевдокомпромату на Анатолія Степановича з «печерських пагорбів», хотів би висвітлити ряд фактів.
  В травні цього року в засобах масової інформації, від Заступника Генерального прокурора України – Головного військового прокурора Матіоса А.В., знову прозвучали тяжкі звинувачення на адресу лідера нашої політичної партії «Громадянська позиція» Гриценка А.С.
  30 травня 2016 року я звернувся до Заступника Генерального прокурора України- Головного військового прокурора Матіоса А.В. з проханням особисто надати достовірну інформацію про допущені Гриценком А.С. кримінальні і службові порушення за період його перебування на посаді Міністра Оборони України. З відповіді пана Матіоса А.В. № 101112-32851-14 (30.06.2016 року) чітко видно, що у нього немає достовірних фактів про допущені Гриценком А.С. кримінальні і службові порушення за період його перебування на посаді Міністра Оборони України.
  Весь його пасаж про кримінальні порушення Гриценка А.С. за період перебування на посаді Міністра Оборони України є явним фейком і чорним піаром. Про це ж свідчить відповідь з Генеральної прокуратури України №10/1/2-24605-15 від 20.08.2015 року.
  Подібна «критика» та чорний піар коштувала нашій партії в 2014 році місця в парламенті України.
  До речі з часу першого озвучення цієї «критики», яка порушує вимогу презумпції невинуватості, заступником Генерального прокурора України – Головним військовим прокурором Матіосом А.В. та телеканалом «1+1» пройшло вже майже три роки, але підтвердження й досі немає і явно не буде!
  Не вартою уваги є й критика, яка інколи лунає, про непрофесіоналізм Гриценка А.С. під час перебування на посаді Міністра оборони України. Під його керівництвом Збройні Сили України підвищили свою боєздатність і наблизилися до стандартів НАТО.
  Високу боєготовність Збройних Сил України ще в 2010 році відмічав навіть Уряд України під керівництвом М.Я. Азарова.
  За час перебування Гриценка А.С. на посаді Міністра оборони України та під його керівництвом Збройні Сили України підвищили свою боєздатність і наблизилися до стандартів НАТО. Про професіоналізм Гриценка А.С., як Міністра оборони України свідчать щорічники «Біла книга 2005: оборонна політика України» – https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2f/WB_2005.pdf, «Біла книга 2006: оборонна політика України» – http://shron.chtyvo.org.ua/Viisko_Ukrainy/2007_N04_82.pdf, «Біла книга 2007: оборонна політика України» – http://web.archive.org/web/20080408212532/http://www.mil.gov.ua/files/white_book/white_book_uk2007.pdf.
  До речі, в «Біла книга 2007: оборонна політика України», в цей час Анатолій Степанович вже не був Міністром оборони України, сказано: «Загалом, протягом 2006-2007рр. заходи, визначені Державною програмою розвитку Збройних Сил, були в цілому виконані. Обсяг їх виконання дозволяє стверджувати, що українська армія наближається до параметрів, встановлених на 2011р. Бойовий склад військ (сил), рівень їх бойової готовності, засвідчений під час військових навчань, у т.ч. – міжнародних, а також під час виконання завдань миротворчих місій, дозволяють стверджувати, що Збройні Сили України готові і здатні як до адекватної реакції на можливі загрози, так і до завершення реформування та набуття якості сучасної, професійної, мобільної армії європейського зразка».

  З повагою, член ЦКРК політичної партії «Громадянська
  позиція», інвалід війни 3 групи, учасник
  ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (1 категорія),
  ветеран ЗСУ, полковник ЗСУ у відставці
  Філіпович Анатолій Андрійович.

 4. Хотів би добавити, що ще за часів Януковича був на пресконференції, яку проводив, , бувший військовий журналіст, що дає інтерв’ю в цьому ролику. Тоді цей пан клявся, що напише книгу про кримінальну діяльність Гриценка А.С. Обіцяв він це зробити максимум за півтора роки… Його відповіді на цій пресконференції явно не витримували критики, були “притягнутими за вуха”. Звичайно дуже погано, що діями Мельника було нанесено значних збитків, але покладати повністю вину на Міністра оборони України явно не коректно! Дуже складне господарство Міністерство оборони України і винити у всьому міністра неправильно! Я закінчив військову службу на посаді головного інженера Центрального управління будівельної промисловості МО України і можу впевнено сказати, що для виявлення крадіїв існують відповідні каральні органи. Міністр оборони фізично не має змоги встигнути всюди! Він може тільки забезпечувати делегування повноважень та контроль службам МОУ.

 5. Шановні панове автори цього ролика, чи маєте Ви намір вибачитись перед Гриценком А.С. та політичною партією “Громадянська позиція” за наклеп?

 6. Шановні панове!
  Чи маєте Ви намір питання вирішити миром, чи ми все ж зустрінемося в суді… 🙂

 7. Генеральному директору 1+1 медіа
  Ткаченку О. В.
  вул. Хрещатик, 7/11, Київ- 01135

  Копії: Керівнику ПАТ “Національна суспільна
  телерадіокомпанія України”
  вул. Мельникова, 42, Київ-04119

  Голові правління ПАТ «ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР»
  вул. Дмитрієвська, 30, Київ-01601

  Керівнику телеканалу «Україна»
  вул. Героїв Космосу, 4, Київ

  Керівнику телеканалу « Першого український
  інформаційний телеканалу “5 канал”
  вул. Електриків, 26, Київ-04176

  Генеральному директору медіа-холдингу «ZIK»
  а/с 924, Львів – 79008

  Керівнику телеканалу “112 Україна”
  Дегтярівська, 21-г, Київ-04119

  Керівнику телеканалу “ICTV”
  вул. Паньківська, 11, Київ-01033

  Керівнику телеканалу “СТБ”
  вул. Івана Шевцова, 1, Київ-02000

  Керівнику телеканалу “NEWSONE”
  вул. Польова, 21, Київ-03056

  Керівнику “Нового телеканалу”
  вул. Тургенівська, 25, Київ-01054

  Керівнику телеканалу “24”
  вул. Володимирська, 6, Київ-01025

  Шановний Олександре Владиславовичу!

  В 2014 році на Вашому телеканалі було опубліковано ряд телематеріалів, в яких розповідалось про кримінальні злочини начебто вчинені лідером нашої політичної партії «Громадянська позиція» Гриценком А.С., за час його перебування на посаді Міністра оборони України.

  В травні 2016 року в деяких засобах масової інформації, від заступника Генерального прокурора України — Головного військового прокурора Матіоса А.В., в порушення вимог презумпції невинуватості, знову прозвучали тяжкі звинувачення на адресу лідера нашої політичної партії «Громадянська позиція» Гриценка А.С.

  30 травня 2016 року я звернувся до Заступника Генерального прокурора України- Головного військового прокурора Матіоса А.В. з проханням особисто надати достовірну інформацію про допущені Гриценком А.С. кримінальні і службові порушення за період його перебування на посаді Міністра Оборони України. З відповіді № 10/1/2-32851-14 від 30.06.2016 року пана Матіоса А.В. я вбачаю, що у нього немає достовірних фактів про допущені Гриценком А.С. кримінальні і службові порушення за період його перебування на посаді Міністра Оборони України.

  Я більш, ніж переконаний, що ця інформація про Гриценка А.С., за період його перебування на посаді Міністра Оборони України, не є достовірною. Про це ж свідчить відповідь №10/1/2-24605-15 від 20.08.2015 року.

  В 2014 році «критика» пана Матіоса А.В. і подібні «телепередачі» на Вашому телеканалі коштувала нашій партії місця в парламенті України. Я тоді був одним із кандидатів в депутати до Верховної Ради України. До речі з часу першого озвучення цієї «критики», яка порушує вимогу я презумпції невинуватості, Заступником Генерального прокурора України-Головним військовим прокурором Матіосом А.В. і Вашим телеканалом пройшло вже більше трьох років. Кримінальна ж справа проти Гриценка А.С так і не відкривалася! Просив би звернути Вашу також звернути увагу на лист Генерального прокурора України Луценка Ю.В. № 10/3/2-32851-14 від 15.05.2017 року!

  18 серпня 2016 року я повторно звернувся до Генерального прокурора України Луценка Ю.В. з проханням висловити свою думку з приводу того чи не помиляюсь я, враховуючи викладені факти, в тому, що пан Матіос А.В. має недостатній професійний і моральний рівень, як для Заступника Генерального прокурора України – Головного військовому прокурора, та надати відповідь на мій лист від 18 липня 2016 року в відповідності з вимогами Закону України «Про звернення громадян».

  На превеликий жаль відповіді від пана Луценка Ю.В. я не отримав, отримав лише відповідь № 10/1/2-32851-14 від 20 вересня 2016 року за підписом начальника другого слідчого відділу, слідчого управління Генерального прокурора України, Головного військового прокурора О. Болдіна, в якій йде посилання на ту ж відповідь пана Матіоса А.В. № 10/1/2-32851-14 від 30.06.2016 року.

  7 березня 2017 року я знову звернувся до пана Матіоса А.В. з проханням особисто надати достовірну інформацію про допущені Гриценком А.С. кримінальні і службові порушення за період його перебування на посаді Міністра Оборони України.

  З останньої відповіді пана Матіоса А.В. № 10/1/2-32851-14 від 23.03.2017 року я вбачаю, що у нього так і немає достовірних фактів про допущені Гриценком А.С. кримінальні і службові порушення за період його перебування на посаді Міністра Оборони України.

  Я не маю сумніву в достатній кваліфікації співробітників військової прокуратури, якби були порушення – вони їх за ці три роки, що пройшли після виступу Заступника Генерального прокурора України – Головного військового прокурора Матіоса А.В. на телеканалі «1+1», вже б виявили і подали кримінальну справу до суду!

  Лише після мого звернення до Голови Комітету Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Кожем’якіна А.А. та Голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Князевича Р. П. я отримав лист від лист Генерального прокурора України Луценка Ю.В. № 10/3/2-32851-14 від 15.05.2017 року, в якому повідомлялося, що кримінальна ж справа проти Гриценка А.С так і не відкривалася!

  Не вартою уваги є й критика, яка інколи лунає, про непрофесіоналізм Гриценка А.С. під час перебування на посаді Міністра оборони України. Під його керівництвом Збройні Сили України підвищили свою боєздатність і наблизилися до стандартів НАТО.

  Високу боєготовність Збройних Сил України ще в 2010 році відмічав навіть Уряд України під керівництвом М. Я. Азарова.

  При бажанні отримати більше інформації з цього питання можна звернутися до щорічників: «Біла книга 2005: оборонна політика України» – https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2f/WB_2005.pdf, «Біла книга 2006: оборонна політика України» – http://shron.chtyvo.org.ua/Viisko_Ukrainy/2007_N04_82.pdf, «Біла книга 2007: оборонна політика України» – http://web.archive.org/web/20080408212532/http://www.mil.gov.ua/files/white_book/white_book_uk2007.pdf .

  До речі, в «Біла книга 2007: оборонна політика України», в цей час Анатолій Степанович вже не був Міністром оборони України, сказано: «Загалом, протягом 2006-2007рр. заходи, визначені Державною програмою розвитку Збройних Сил, були в цілому виконані. Обсяг їх виконання дозволяє стверджувати, що українська армія наближається до параметрів, встановлених на 2011р. Бойовий склад військ (сил), рівень їх бойової готовності, засвідчений під час військових навчань, у т.ч. – міжнародних, а також під час виконання завдань миротворчих місій, дозволяють стверджувати, що Збройні Сили України готові і здатні як до адекватної реакції на можливі загрози, так і до завершення реформування та набуття якості сучасної, професійної, мобільної армії європейського зразка».

  Мені не зрозуміло, якщо й Гриценко А.С. винуватий, то чому майже вже за три роки не доведена його вина, а також де ж презумпція невинуватості?!

  Вбачаю, що єдиною версією всього цього є бажання деяких можновладців прибрати з політичної арени Гриценка А.С., як одного з лідерів опозиції, і політичну партію «Громадянська позиція»!

  При такому відношенні до законності і моралі співробітників Генеральної прокуратури і ЗМІ – ми ніколи не збудуємо європейську Україну!
  Настав час вже почистити ці авгієві конюшні! Вважаю, що це потрібно не тільки мені, а й всім громадянам України.

  Я Вас вважаю порядним журналістом і маю велику надію, що з Вашою допомогою буде встановлена істина і відновлена справедливість по відношенню до лідера нашої політичної партії «Громадянська позиція» Гриценка А,С. і більше не буде таких некоректних телепрограм на Вашому телеканалі, як це мало місце в 2014 році.

  Чекаю на Вашу відповідь згідно з Законом України «Про звернення громадян».

  Додатки: 1. Копія листа №10/1/2-24605-15 від 20.08.2015 року.
  2. Копія листа .№ 10/1/2-32851-14 від 30.06.2016 року.
  3. Копія листа № 10/1/2-32851-14 від 23.03.2017 року
  4. Копія листа № 10/3/2-32851-14 від 15.05.2017 року.

  З повагою, член ЦКРК політичної партії «Громадянська
  позиція», інвалід війни 3 групи, учасник
  ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (1 категорія),
  ветеран ЗСУ, полковник ЗСУ у відставці
  Філіпович Анатолій Андрійович.
  3 червня 2017 року.
  вул. Антоновича 23-Б, офіс 42., Київ-01004;

Back to top button