ЕксклюзивнеУкраїнаЦікаве

«Я знищу твою машину»: Мережа обговорює підлий вчинок соратника Наливайченка

З вечора 17 січня український «Фейсбук» обговорює чергову витівку політика. Причому «герой» обговорення не якийсь там другорядний чиновник, він – кадровий дипломат. Мова йде про Маркіяна Лубківського, який нині входить до громадсько-політичного руху «Справедливість», очолюваного колишнім головою СБУ Валентином Наливайченком.

Користувач «Фейсбук» Світлана Приходько на своїй сторінці звернулася до небайдужих за допомогою. Паркуючись біля будинку по вулиці Дарвіна, вона наразилася на гнів Лубківського. Виявляється, жінка зайняла паркомісце екс-дипломата, що живе у будинку поруч. І хоча парковкою у даному місці виступає тротуар, чомусь Маркіян Лубківський почав говорити, що йому заважає машина Світлани. Більше того, за словами жінки він їй погрожував фразами на кшталт «Я знищу твою машину», «Ти свою машину не знайдеш».

post

 

Після інциденту Світлана побачила, що Маркіян Лубківський подряпав їй авто. А викликаний патруль поліції відмовився складати рапорт, дізнавшись ім’я хулігана.

У коментарях під повідомленням Світлани більшість людей підтримали її. Причому з біографії самого Лубківського стали відомі деякі шокуючі факти, що нібито він, перебуваючи на дипломатичній посаді у Хорватії, мав справу з наркотиками та проституцією, однак «правильні» друзі його «відмазали». Також коментатори згадали його участь у проведенні Євро-2012, коли президентом був ще Віктор Янукович.

коменты на странице

Цікаво, що на сторінці самого Маркіяна Лубківського під його повідомленнями користувачі «Фейсбук» почали залишати коментарі про те, щоб він зізнався у скоєнні підлого вчинку. Однак, Лубківський не просто не прокоментував дану ситуацію, а навіть почав видаляти зі своєї сторінки гнівні дописи та блокувати людей, які їх пишуть.

коменты

Проте надія на покарання для хулігана з команди Наливайченка все ж є, адже на історію вже встигли відреагувати деякі депутати. Серед них, зокрема, Мустафа Найєм. Також допис про інцидент з Лубківським на своїй сторінці у «Фейсбук» зробив журналіст «Дорожнього контролю».

шапошников

Тож, «зам’яти» скандал вже не вийде. Залишається тільки вірити у те, що Лубківський разом зі своїм шефом Наливайченком наберуться сміливості визнати свою провину.

 

«1News»

2 Comments

  1. В принципе, в ситуации с девчонкой, ничего необычного просто -нет и быть не может. Все, буквально все голодранцы, ставшие непонятно как чиновниками, за очень короткое время становятся обычным быдлом, что для них привычно и комфортно. Боги на земле. Иначе о себе они даже мыслить не могут. Быдло оно навсегда останется быдлом в какое кресло его не сажай. Это у них в крови. Навсегда. Ну а то, что этот откормленный хряк стал под знамена такого же, как сам, проходимца -Наливайченко, лишнее тому подтверждение. Порядочному человеку рядом этим типом, наливайченко, даже стоять противно. Гнида редкая. Продавшаяся навсегда, всем, лишь быть рядом с государственным корытом.

Back to top button