Столична влада проводить найбільший демонтаж кіосків
На звільнених від кіосків землях біля Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги встановлять паркан. На фінальному етапі найбільший в столиці демонтаж МАФів, повідомляє 1NEWS з посиланням на Вечірній Київ.
Загалом від незаконно встановлених тимчасових споруд звільнили понад 7 800 м² територій Деснянського району, прилеглих до лікарні, розташованих на пішохідних тротуарах й навіть на проїжджих частинах вулиць. Роботи з ліквідації торговельного «шанхаю» розпочалися наприкінці літа й нині завершені. Всього силами КП «Київблагоустрій» було демонтовано 110 тимчасових споруд.
Директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко відмічає, що такі строки демонтажів — через специфіку конструкцій та їхню значну кількість. Адже конструкції розбирали, складували, вивозили на штрафмайданчики, прибирали сміття й вивозили їх понад 100 вантажівками. Лише за минулий тиждень вивезено понад 50 вантажівок непотребу. Тепер територію лікарні хочуть огородити ажурним парканом, щоб ніхто не мав наміру встановити якийсь МАФ вдруге, а лікарня мала змогу використати свою територію за призначенням.
Роботи проводилися на 5 локаціях:
вул. Миропільська, 2 (зі сторони вул. Братиславської) — звільнено близько 1 045 м² комунальної землі;
вул. Миропільська, 2 — 4 872 м² землі КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»;
вул. Миропільська, 2 — 1 237 м² земельної ділянки, що належить КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»;
вул. Шолом-Алейхема — 217 м², зокрема тротуар та проїжджу частину;
вул. Миропільська, 6-8 — близько 475 м² території, зокрема, від незаконно встановлених тимчасових споруд звільнили тротуар.
Інспектори благоустрою будуть контролювати, аби після завершення всіх робіт благоустрій було відновлено на віх локаціях, де відбувся демонтаж.
Раніше перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба розповів, що це найбільша локація, за яку взявся столичний Департамент благоустрою цього року. Перед демонтажем інспектори ретельно перевіряли документацію, надсилали листи до відповідних органів, щоб на 100% переконатися у незаконності торгових рядів.