Чехія – Україна: онлайн-трансляція матчу Ліги наційСюжет

Чехія - Україна: онлайн-трансляція

Чехія – Україна: онлайн-трансляція матчу Ліги націй

Сьогодні, 10 вересня, збірна України проведе матч 2-го туру групового раунду Ліги націй сезону-2024/25 проти національної команди Чехії.

Поєдинок відбудеться на Еден Арені у чеській Празі. Стартовий свисток пролунає о 21:45 за київським часом.

Головним арбітром зустрічі призначено шотландця Джона Бітона. Помічники рефері: Даніель Макфарлейн і Девід МакГехі.

Україна зазнала невдачі на Євро-2024 та не вийшли з групи. Тепер же Україна провально розпочала свій шлях у Лізі націй, де наша команда грає в дивізіоні В.

В групу до нашої збірної потрапили Албанія, Чехія та Грузія. Саме гру з балканцями синьо-жовті і програли на старті – 1:2. При цьому українці відкрили рахунок після перерви, але невдало провели другий тайм та не змогли зачепитися за очки.

Після першого туру наша команда посідає третє місце у квартеті, випереджаючи Чехію лише через кращу різницю голів. Команда Гашека примудрилась розгромно поступитися на виїзді Грузії 1:4.