Події
✅ Детективи ТУ БЕБ у Полтавській області викрили харків’янина, який налагодив …
✅ Детективи ТУ БЕБ у Полтавській області викрили харків’янина, який налагодив незаконне зберігання та продаж тютюнових виробів.
Вилучено контрафакту на суму понад 4 млн грн.
➡️ Встановлено, що тридцятидев’ятирічний чоловік незаконно закуповував великими партіями тютюнові вироби. Надалі збував їх без спеціальних дозвільних документів. Зберігав незаконно виготовлену продукцію у власному будинку.
➡️ Під час обшуків детективи вилучили сигарети без марок акцизного податку, електронні сигарети та рідини до них в асортименті на загальну суму понад 4 млн грн.
На вилучену продукцію накладено арешт. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду.