Наші наступні Герої — поліцейські-криміналісти з Харкова Тетяна Савчук — зас…
Forwarded From МВС України
Тетяна Савчук — заступник начальника відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП у Харківської області, підполковник поліції. Її колега — майор поліції Максим Шендрик, спеціаліст-криміналіст відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП у Харківській області.
Ці криміналісти брали участь в огляді останків тіл в селищі Гроза після прямого ракетного удару ворога, проводили ідентифікацію закатованих людей під час ексгумації у виявленому масовому захороненні в Ізюмі, виїжджали на місце авіаудару по будівельному гіпермаркету в Харкові.
Про роботу харківських поліцейських-криміналістів, мотивацію, бойові виїзди та допомогу людям — у відео.
YouTube
ХТОСЬ ДИВИТЬСЯ ЦЕ У ЖАХАХ, а ми – на власні очі | криміналісти з ХАРКОВА | #героїНаші наступні Герої – мужні поліцейські-криміналісти з Харкова. Тетяна Савчук, заступник начальника відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП у Харківської області, підполковник поліції, а також її колега – майор поліції Максим Шендрик.…