Події
❤️Такі історії надають сили та підтримки Майбутня пара познайомилася, коли Іри…
❤️Такі історії надають сили та підтримки
Майбутня пара познайомилася, коли Ірина працювала в поліції Київщини. Наразі вона служить в лавах Національної поліції України, а коханий несе службу на фронті, захищаючи незалежність нашої країни від ворога.
Про намір освідчитися спецпризначенець розповів колегам, які підтримали хлопця та допомогли втілити задум.
Побратими передали коханій-поліцейській обручку та квіти, а неймовірні слова «Ти вийдеш за мене заміж? Обіцяю оберігати та кохати тебе», – кордівець сказав по відео.
???? Щасливе: «Так», – відповіла красуня Ірина.
Бережіть своє кохання! ????
Video is too big