Віталій Кличко: Вийшовши 10 років тому на Майдан, українці довели, що готові боро…
Віталій Кличко: Вийшовши 10 років тому на Майдан, українці довели, що готові боротись за свою незалежність та європейське майбутнє. Боротися і перемагати!
Якби десять років тому ми мовчки прийняли б насаджений кремлем сценарій, чи існувала б сьогодні Україна? Адже план знищити все українське путінський режим виношував давно.
Наша боротьба складна й драматична, бо це – боротьба за наше існування. Й Україна платить за це сьогодні найвищу ціну…
Гідність – не ламатися під тиском оскаженілого агресора, битися за волю і майбутнє – своїх дітей, своєї держави. Підтримувати та піклуватися про живих і шанувати памʼять полеглих. Вірити в перемогу!
Без гідності та сили характеру народу не буде і його свободи.
Слава Україні! Слава її Героям! Героям Небесної сотні та тим, які боронять Україну сьогодні.
Вічна шана і памʼять тим, хто заплатив найвищу ціну за нашу свободу!