Дніпро-1 обіграв Рух і наблизився у таблиці до Шахтаря

Довбик і Піхальонок допомогли Дніпру-1 обіграти Рух

В українській футбольній Прем’єр-лізі відбувся ще один поєдинок 22-го туру чемпіонату.

Дніпро-1 у рамках 22-го туру у важкому матчі обіграв львівський Рух. Відзначимо, що номінальні господарі впевнено почали поєдинок, який проходив в Ужгороді.

Вже на 27-й хвилині Дніпро-1 вигравав з рахунком 2:0 після точних ударів Сарапія та Довбика. Проте гості здаватися не збиралися і ще до перерви зрівняли рахунок. Відзначилися Таллес і Климчук.

Другий тайм видався вже значно менш результативним, а долю поєдинку вирішив єдиний влучний удар дніпровця Когута на 90+3 хвилині матчу.

3:2 – на користь Дніпра-1, який до п’яти очок скорочує відставання від Шахтаря і має ще матч у запасі.