Важливі знання, що рятують життя: активно навчаємо маленьких українців мінній безпеці!
⏺Українські рятувальники стали прототипами коміксу «Суперкоманда проти мін». У команді супергероїв Зв’язківець, Провідник, Гостре око та леді Антипанік. Ніби герої Марвелу вони розповідають дітям про небезпеки та вчать їх уникати.
⏺Набір з мінної безпеки – спільна розробка рятувальників ДСНС, Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, працівників Нацполіції. У ньому є цікаві дитячі книжки, одна з яких із завданнями від песика Патрона, а також наліпки та зошити. На обкладинці, замість традиційної таблички множення, надрукована пам’ятка про місця, де можуть бути вибухонебезпечні предмети та як вони виглядають.
? Розповісти дітям правила мінної безпеки в режимі онлайн допоможе ресурс з пригодами команди супергероїв.
• Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube •
Video is too big
![](//cdn4.telegram-cdn.org/file/iTEcYGOkGDufCNelKidJKpY9MVOwtR7XDHwZfoZM5SWWAvdABCdRnNudZ2zWOLi_0vFlwBP_3G8EbmQgKgf095A26wk46BFkfNFygcvRwCb-mdJkoPYZCfWoKngpakPL1x4o-K_sk0eU33_r6bWTdoOem5H0azSbcLoZRBY8MKsL79O-qH8Axev_P0mveQ-j1FIGWy-rA_STF6NoyQ6n5s2P--z8_F8SzTdZ39xAOw1rfNhD_vYkcVl4sTIlpgNBsHHJzPPGVQ7wrIuQxM1ud0PTwPinBV31KJj14ntiaDlvXYqDijLIi_ufhNxHTngixDRkADszScOTN9OYBNL9Jg)